Rok 2015 a předsevzetí do roku 2016

3. ledna 2016 v 7:39 | kovarka-eli |  Novinky
Rok 2015 je za námi, ale dovolila bych si ještě malé ohlédnutí za několika pro mě důležitými událostmi.

V první řadě byl založen tenhle blog :) Doufám, že se tady budeme scházet i další roky a že se Vám tu bude líbit. Těším se na všechny Vaše komentáře a reakce. Nebojte se psát, já nekoušu. Spíš blahem vrtím ocasem, když se tady nějaká zprávička objeví. :)
Další velkou událostí je příchod Wigouška, mého králíčka, a dvou achatinek, Moua a Kvída. Snad tu se mnou stráví co nejvíc spokojených let.
Mám spoustu krásných zážitků ze všech našich vycházek do přírody i z naší letošní dovolené v Chorvatsku. Párkrát se nám podařilo vidět i vzácnějsí zvířata nebo rostliny. O některých se později dozvíte v dalších článcích.
Moje dvě potkanice už jsou se mnou skoro dva roky. Pár drobných neduhů už se objevilo, ale vše zvládáme a já pevně věřím, že nás štěstí neopustí ani v dalších letech.
A pak pro mě už trochu méně příjemná novinka. Přestoupila jsem letos na vyšší gymnázium, tedy už vlastně na střední školu, a mám pořád hrozně práce do školy a tím pádem míň času na mazlíky a moje ostatní zájmy. A s tím už souvisí má novoroční předsevzetí. Většinou si žádná nedávám. Stále se snažím chovat a žít tak, abych byla sama se sebou spokojená, ale letos jsem se rozhodla to zkusit. Takže tady jsou:
  • Najít rovnováhu mezi školou, péčí o své zvířectvo a mými ostatními koníčky a zájmy. Chci si vše lépe zorganizovat tak, abych příliš nezanetbávala ani jedno.
  • Nezanetbávat svůj blog. :) Jsem si jistá, že budou lepší i horší období, ale řekla bych, že nejméně jeden příspěvek za týden bych zvládat měla vždycky.
  • Více se zaměřit na mou další zálibu - pěstování kaktusů a sukulentů. Určitě se časem dozvíte více.
No uvidíme, jak se mi všechno podaří splnit.

Ale určitě Vám všem přeji spoustu štěstí do nového roku a spoustu krásných zážitků s vašimi zvířecími kamarády!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama